Atribuită Cumpărare directă

1 JANTA BUC 4 2 KIT AMBREIAJ CIELO BUC 1 3 ALTERNATOR 12V BUC 1 4 CARDAN SPATE BUC 1 5 CASETA DIRECTIE BUC 1 6 CILINDRU FRANA SPATE BUC 2 7 CILINDRU FRANA FATA DREAPTA BUC 2 8 CILINDRU FRANA FATA STANGA BUC 2 9 FILTRU ULEI ARO BUC 5 10 FUZETA FATA ARO BUC 4 11 PIVOTI INF – SUP BUC 4 12 SABOTI FRANA FATA BUC 2 13 SABOTI FRANA SPATE BUC 2 14 POMPA FRANA BUC 1 15 BLOC SIGURANTE CU 12 CONTACTE BUC 2 16 BEC FAR 12V 55W x 60W BUC 5 17 BEC 12V x 21W BUC 7 18 BEC 12V x 21W x 5W BUC 6 19 BEC CIREASA 12V x 5W BUC 5 20 POMPA VID BUC 1 21 POMPA ALIMENTARE BUC 1 22 SET FISE BUJII BUC 1 23 CRUCE CARDAN ARO BUC 1 24 SET GARNITURI CILINDRU FRANA ARO BUC 2 25 SET GARNITURI POMPA AMBREIAJ BUC 2 26 SET GARNITURI POMPA FRANA ARO BUC 2 27 PAHAR DECANTOR BUC 1 28 POMPA INJECTIE RABA BUC 1 29 POMPA ALIMENTARE RABA BUC 1 30 POMPA AMORSARE RABA BUC 2 31 POMPA AMBREIAJ RABA BUC 2 32 POMPA FRANA RABA BUC 1 33 LAMELA STERGATOR RABA BUC 3 34 FILTRU MOTORINA RABA BUC 8 35 CILINDRU FRANA FATA RABA BUC 3 36 CAMERA FRANARE RABA SAVIEM BUC 2 37 PROIECTOR BUC 2 38 ALTERNATOR 24V BUC 1 39 COMANDA SCHIMBATOR CUTIE VITEZE RABA BUC 1 40 ELECTROMOTOR CU REDUCTOR RABA BUC 1 41 FILTRU MOTORINA RABA BUC 12 42 FILTRU ULEI RABA BUC 5 43 FURTUN ALIMENTARE M 7 44 FURTUN TERMOFLOT RABA BUC 2 45 FURTUN FRANA FATA DAC 665T BUC 5 46 RELEU 1651 SCHIMBARE FAZE BUC 1 47 SET COT APA RABA BUC 1 48 TERMOSTAT RABA BUC 1 49 BEC BORD 24V x 2W BUC 20 50 BEC 24V x 21W BUC 30 51 CUREA TRAPEZOIDALA 12,5 x 10 x 1250 BUC 6 52 CUREA TRAPEZO

Număr anunț
DA25233115
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.840,40 RON
Valoare atribuită
7.840,40 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.840,40 RON

din 7.840,40 RON estimat