Atribuită
Cumpărare directă
Interventie service statie de sterilizare: La generatorul de abur: - inlocuire robinet abur generator de abur (robinetul se va furniza de catre spital) - inlocuire rezistenta incalzitoare generator de abur (rezistenta se va furniza de catre spital) - masurare curenti rezistente incalzitoare - teste functionale generator de abur La sterilizator: - curatare, ungere si reglare mecanism de inchidere usa de incarcare - verificare sistem de alimentare cu abur jacheta si camera. Refacere reglaje regulator de presiune - verificare sistem de evacuare abur: electrovalva evacuare, reglaje de reactie fast exhaust si slow exhaust, verificare racorduri schimbator de caldura si cui de zinc anticoroziune - verificare sistem de vacuumare: sens rotatie pompa de vacuum, protectie termica motor pompa, reglaj anticavitatie pompa de vacuum, etanseitati - verificare sistem de alimentare cu apa: electrovalva principala alimentare apa, electrovalva apa de racire, electrovalva alimentare pompa de vacuum, amortizor lovitura de berbec (vacuum breaker) Efectuare teste functionale ansamblu sterilizator cu generator de abur.
- Număr anunț
- DA25247288
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.