Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 71080725 Sapun lichid cu pompita 250ml 250 ml DETTOL Sapunul lichid Dettol este cel mai bun mod de a preveni raspandirea germenilor, care cauzeaza boli, si ajuta familia sa stea departe de ei. Gama Dettol ofera o ingrijire delicata si un parfum proaspat, si care ajuta, de asemenea, la prevenirea raspandirii de germenilor. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25257083
Autoritate contractantă
CENTRUL DE SANATATE MULTIFUNCTIONAL BRATCA (CUI 31074580)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.716 RON
Valoare atribuită
1.716 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.716 RON

din 1.716 RON estimat