Atribuită Cumpărare directă

TERAPIA SA - ROMANIA Cutie x 3 blistere din PVC/Al x 10 capsule (3 ani)

Număr anunț
DA25256329
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33622000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419,86 RON
Valoare atribuită
1.419,86 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.419,86 RON

din 1.419,86 RON estimat