Atribuită
Cumpărare directă
Ghivece din plastic – diametrul ø 14, culoare neagra, necesare in ciclul de productie dendro-floricol, aferent anului 2020. Cantitatea este de 2.000 buc. Setul contine 100 bucati X 20 de seturi. Pret pe bucata este 0,2857 lei fara TVA. Pret pe setul de 100 bucati este 28,57 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA25258874
- Autoritate contractantă
- SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571,40 RON
- Valoare atribuită
- 571,40 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.