Atribuită Cumpărare directă

1 Hartie prosop SANO. 2str celuloza 60m buc 100 2 Asevi - detergent pardoseli CIAN 1L buc 30 3 Igienol Dezinfectant Universal , fl 1L buc 26 4 Igienol dezinfectant universal 750ml cu pulverizator buc 9 5 Pastile clorigene 200 buc/cutie cut 5

Număr anunț
DA25256289
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nikola Tesla (CUI 4203636)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI 29580330)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.366 RON
Valoare atribuită
2.366 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.366 RON

din 2.366 RON estimat