Atribuită
Cumpărare directă
Matura 3buc, ulei 1buc, ciment 13saci, ulei ungere lant 1buc, spray silver 2buc, lacate 1buc, ruleta 7.5m 1buc, burghiu metal 7.5mm 1buc, burghiu metal 5.0mm 1buc, panza circulara 1buc, cuie 2,166kg, var hidratat 20kg 5saci, vopsea lavabila 15l 5buc, pigment 70ml 6buc, glet int. 20kg 1buc, banda adeziva pvc 2buc
- Număr anunț
- DA25259092
- Autoritate contractantă
- COMUNA AGRIS (PRIMARIA COMUNEI AGRIS) (CUI 16363452)
- Furnizor / câștigător
- MIKE COMPANY SRL (CUI 6593772)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 923,11 RON
- Valoare atribuită
- 923,11 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.