Atribuită
Cumpărare directă
Reparat corpuri de iluminat de tip 4x18W (inlocuit tuburi florescente 18W, inlocuit startere 18W), montat circuit priza AC (montat priza PT, montat DPNA 16A, montat cablu CYYF 3x2,5 si montat canal cablu). Demontat prize duble ST deteriorate, montat prize duble ST noi, demontat corpuri de iluminat de tip 4x18W si montat corpuri de iluminat de tip 4x18W noi.
- Număr anunț
- DA25259765
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Hales (CUI 25003649)
- Furnizor / câștigător
- MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI 18268406)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.763,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.763,04 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.