Atribuită Cumpărare directă

3cut ES-KOMPRESSEN Comprese nesterile in 12 straturi, 5x5 cm - BO martie 5cut ES-KOMPRESSEN Comprese nesterile in 12 straturi,10x10 cm -BO martie 15 cutii COSMOPOR I.V. - Plasture fixare branule, 8 x 6 cm

Număr anunț
DA25233442
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141119-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
841,40 RON
Valoare atribuită
841,40 RON
Data publicării
09.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

841,40 RON

din 841,40 RON estimat