Atribuită
Cumpărare directă
2 buc - “CAMPAREA INTERZISA – SE SANCTIONEAZA CU AMENDA de la 2000 la 2500 LEI conform art. 2 din H.C.L. NR. 3 / 30.01.2020” - dimensiune: 2m x 1 m; 15 buc - “CAMPAREA INTERZISA – SE SANCTIONEAZA CU AMENDA de la 2000 la 2500 LEI conform art. 2 din H.C.L. NR. 3 / 30.01.2020” - dimensiune: 70 cm x 60 cm; 25 buc - "PASTRATI CURATENIA" dimensiune: 50 cm x 30 cm.
- Număr anunț
- DA25244871
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- MAFIX TOP MEDIA SRL (CUI 36590271)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.485 RON
- Valoare atribuită
- 2.485 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.