Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 SACI MENAJ SWEET 160L-10BUC #5903936001989 buc 3 7.479 2 ST SACI MENAJ 35L 15BUC SNUR #5903936034406 buc 3 5.7983 3 ST SACI MENAJ 60L 10BUC SNUR #5903936034420 buc 3 5.7983 4 ATS 001 ROB TEMP. PT. PISOAR #8594045931525 buc 1 107.1429 5 TEAVA A770 SC.FLEX 6.4 50-40 PLASIC #8595580558895 buc 1 4.6218 6 SUPORT 1045 SAPUNIERA CROM #8692469104508 buc 4 40.3277 7 PARA DUS P1.1 (1FUNCTIE) SANOBI #5948977012396 buc 3 16.7983 8 SUPORT PARA DUS #6422612018800 buc 4 1.6723 9 SIFON PT. PISOAR 535 #5998607353504 buc 1 25.1261 10 PARA DUS P1.1 (1FUNCTIE) SANOBI #5948977012396 buc 1 16.7983 11 CLEMA SIMPLA 18 (10 BUC)#6420330075082 buc 1 3.2773 12 SITA PT CHIVETA MICA #2000000239767 #6424712002116 buc 1 0.7563 13 FURTUN DUS PVC 2.0M #6422612018900 #2000000343709 buc 4 21.0084 14 BUTON SERTAR METAL MARO #2000000224923 buc 22 1.0924 15 PROSOP DE BUC.OPTIMA MEGA 2BUC-PAC #7290014005914 buc 1 6.6387 16 AWD02091430 COVOR BAIE BEJ #5901812357823 buc 4 40.3361 17 DISPERSIT BRILLIANT WHITE 15L #5946062017981 #5946062018780 buc 2 67.1429 18 URINAR LAOS ALB WQ8D40500000003 #7612738902544 buc 1 96.6387 19 PARCHET BERLIN D3468 POL 8MM STEJAR EXCLUS (2.131MP-CUT) buc 11 55.042 20 REZERVA R14 POLIACRIL PROFY PLUS 23CM FIR 20MM #6420552606194 buc 1 13.8655 21 MAXIL ULTRA RAPID DEZINF. 1L #5946039003535 buc 1 41.9328 22 TRAFALET T14 PROFY ELITACOLOR #2000000351223 buc 1 18.403
- Număr anunț
- DA25266147
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST"MURESUL (CUI 4322815)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.107,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.107,18 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.