Atribuită Cumpărare directă

RCA pentru auto SV06CCR

Număr anunț
DA25249899
Autoritate contractantă
COMUNA BREAZA (CUI 4326736)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.129 RON
Valoare atribuită
2.129 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.129 RON

din 2.129 RON estimat