Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 82X14.29 REGISTRU CASA 1X8.40 AGRAFE BIROU 10X1.25 TEXTMARKER 8X2.52 CORECTOR 1X7.14 TONER HP 85A 3X107.56 REGISTRU I-I 2X42.02 DOSAR PVC/SINA 400X0.50 FOLIE PROTECTIE 3X6.30 NOTES ADEZIV 5X2.94 SWITCH 1X35.29 PIX 15X0.84 CORECTOR 13X6.72 NOTES ADEZIV 12X1.68 PLIC C5 100X0.21 PLIC C6 100X0.08 MOUSE 1X60.50 TONER HP 83 1X75.63 TONER CANON CXV 33 1X174.79
- Număr anunț
- DA25234057
- Autoritate contractantă
- COMUNA RASTOLITA(CONSILIUL LOCAL RASTOLITA) (CUI 4578032)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.355,63 RON
- Valoare atribuită
- 2.355,63 RON
- Data publicării
- 10.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.