Atribuită
Cumpărare directă
Zavoras cu blocaj 63buc x 1.68, racord monocomanda 2bucx 14.29, racord monocomanda pvc L50 8 bucx9.24, racord flexibil 18 x 9.24, racord monocomanda pvc L40 8 X 9.24, Hoff bec led 7w 20 bx 7.56, racord flexibil 1/2-3/8 2 buc x 5.88, racord flexibil 3/8-3/8 7 buc x 9.24, cleme sir 12 poli 4 buc x3.36, trafalet velur 100x30 3 buc x 5.04, rola poliacryl 1buc x 11,76, trafalet poliacryl 1buc x 18.49, racord flexibil pvc L40 7 buc x 9.24, pensula 4 buc x 5.04, lacat 2 buc x 32.77, ruleta buc 1x 18.49, niloe 10 buc x15.13, adaptor 1/2-3/4 2 buc x 4.2, burghiu metal 4 buc x 5.88, burghiu sds 1 buc x 15.13, spaclu 1x4.2, cupla imbinare2x5.04, rola panza 1x5.88,sticky 2 x 14.29, banda izol 3 x1.68, mistrie 12.61, aspensor 3x 9.24, fisa trip 3x14.29,burghiu sds 1x16.81,snur motoc 1 x18.49, maner usa 2x 35.29, spaclu 20 cm 1 x 8.4, manusi 2 x4.2, distrib sapun 4x71.43, prelungit 3 x 88.24, total 2657.98
- Număr anunț
- DA25256941
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- NISI CONCEPT SRL (CUI 28076467)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.657,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.657,98 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.