Atribuită Cumpărare directă

7042870 PAMANT UNIVERSAL BIOFLOR 50L 20 BUC 7054306 SACI MENAJ 240L 10/SET SR BRILLI ALBASTR 60 SET 7007723 GALEATA PLASTIC 12L LT06390 10 BUC 7048742 STROPITOARE SPRING VERDE 10L 5 BUC 7040119 FOARFECA GRADINARIT GRUNMAN GP-6840 10 BUC 7027602 MANUSI ANTIINTEPATURA - MAR 9 EM32 100 BUC 1049049 PERIE SARMA MANER LUNG 285MM LT06967 20 BUC 5013725 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 70 MM 30 BUC 6020618 VAR HIDRATAT SAC 20KG 50 BUC 5011772 VOPSEA ETALON VERDE MUGUR VE 236-C0,75 L 30 BUC 5011769 VOPSEA ETALON NEGRU VE 239-C0,75 L 20 BUC 5011773 VOPSEA ETALON ALBASTRU INC.VE 235-C0,75L 30 BUC 5011768 VOPSEA ETALON ALB VE 231-C0,75 L 20 BUC

Număr anunț
DA25263219
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.948,10 RON
Valoare atribuită
2.948,10 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.948,10 RON

din 2.948,10 RON estimat