Atribuită
Cumpărare directă
Dispenser servetele Xpress mini Tork Cod produs: 552100 Dozator pentru servetele intercalate Xpress mini Tork. Este un design nou din gama Tork Elevation, fiind usor de folosit si de intretinut. Capacitate 200 servetele. Design slim si atragator, ocupa foarte putin spatiu. Mentenanta usoara prin deschidere laterala, comsum redus. Date tehnice: Sistem: H2 Material: Plastic Culoare: Alb Latime: 302 mm Inaltime: 295 mm Adancime: 101 mm Rezervele aparatului: - Servetele Xpress extra soft premium Tork - Servetele pliate Xpress
- Număr anunț
- DA25231083
- Autoritate contractantă
- SCOALA GENERALA NR. 1 "PETOFI SANDOR" Cristuru Secuiesc (CUI 13398731)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,30 RON
- Valoare atribuită
- 132,30 RON
- Data publicării
- 09.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.