Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta hardware si software sisteme pc : - instalare configurare, testare si administare sisteme si servere - service, depanare, administrare si mentenanta statii de lucru pc - toata gama de servicii de mentenanta hardware echipamente periferice, imprimante, copiatoare, telefoane, faxuri, centrale telefonice,etc. Servicii de mentenanta hardware si software retele Informatice de date si voce , multifunctionale si imprimante de birou: - mentenanta retele de cablare voce/date - reconfigurari retele date/voce, extindere si atasare noi utilizatori - reconfigurari retele transfer voce, date, telefonie, sisteme de securitate si supraveghere video. - reconfigurarea retelelor dupa o noua arhitectura -recurizarea software si hardware a retelelor de date. -asigurarea cu echipamente networking in stoc permanent pentru buna functionare a retelelor. - mentenanta sisteme wireless networking. - scanarea periodica antivirus a sistemelor si retelelor Service hardware multifunctionale si imprimante de birou: - curatare imprimante - ungere sistem glisare cap de printare - reglat mecanism alimentare cu hartie - curatare cap printare - curatat unitate laser - diagnosticare si remediere defecte - instalare si configurare sisteme PC Mentenanta se realizeaza prin vizite la sediul beneficiarului sau online prin remedierea situatiei la distanta. Pretul este valabil pentru un numar de maxim 50 sisteme PC, inclusiv echipamente periferice
- Număr anunț
- DA25266843
- Autoritate contractantă
- Comuna Tulucesti (CUI 3553307)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.