Atribuită
Cumpărare directă
1 CAPSATOR RAPID 30 COLI buc 2 2 PERFORATOR RAPID 30COLI buc 2 3 CALCULATOR BIROU CANNON 14DG buc 2 4 POST IT 76X76 buc 28 5 POST IT INDEX PLASTIC 45X12 buc 4 6 DOSAR PLASTIC buc 270 7 DOSAR INCOPCIAT 1/2 buc 60 8 DOSAR SINA CARTON buc 100 9 DOSAR PLIC set 120 10 FILE PLASTIC 100/SET buc 12 11 FILE PLASTIC CRISTAL100/SET buc 2 12 PIX SENATOR PLASTIC ALBASTRU buc 95 13 PIX SENATOR PLASTIC ROSU buc 2 14 PIX SENATOR PLASTIC NEAGRA buc 5 15 MAPA CARTON CU ELASTIC buc 36 16 MAPA PLASTIC CU ELASTIC buc 22 17 CREION ROTRING buc 15 18 MINE ROTRING set 19 19 CAPSE 24/6 cutie 25 20 RADIERA buc 8 21 AGRAFE 28 MM cutie 21 22 BANDA AD 48X66 buc 11 23 BANDA AD 19X33 buc 3 24 MARKER PERMANENT KORES buc 17 25 MARKER PERM.1MM buc 2 26 TEXT MARKER(EVIDENTIATOR) buc 22 27 BIBLIORAFT MARMORAT buc 3 28 LIPICI SOLID KORES 40GR buc 6 29 CUTTER buc. 2 30 FLUID CORECTOR BIC buc 9 31 PIX CORECTOR BIC buc 4 32 PLIC c6 buc 100 33 FOARFECA 21CM buc 1 34 RIGLA 30CM buc 8 35 CREION CU RADIERA BIC buc 12
- Număr anunț
- DA25267583
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
- Furnizor / câștigător
- ZEUS SRL (CUI 2159860)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.673,54 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.