Atribuită
Cumpărare directă
Pentru proiectare, beneficiarul se angajeaza sa transmita urmatoarele documente: - Copie CF, - Copie CUI (sau CI), - Copie plan de situatie si incadrare in zona vizat OCPI , - Studiu geotehnic vizat MLPAT, - ridicare topografica, inclusiv curbele de nivel, - HCL conform careia s-a intrat in posesia terenului pe care se va amplasa constructia, - Lista de inventar cuprinzand terenurile care alcatuiesc domeniul public si privat al administratiei locale pentru lucrarea care face obiectul contractului, - Certificat de urbanism, daca exista. EXECUTIE TEREN MULTISPORT 40x20 CU GAZON SINTETIC MULTIFUNCTIONAL: Infrastructura: Decopertarea stratului vegetal cu mijloace mecanice; Nivelarea si compactarea stratului suport de pământ; Umplutură din balast compactat in grosime de 10cm; Geotextil Beton armat in grosime de 10 cm. Suprafata de joc: Gazonul sintetic multifuncțional, cu fir de 22mm înălțime, este propice sporturilor precum handbal, baschet, tenis, volei, fotbal și altele. Densitatea gazonului ajută la buna desfășurare a jocului, iar flexibilitatea împiedică accidentările jucătorilor. În prețul gazonului sunt incluse transportul, montajul și materialele (nisip, granule de cauciuc, adeziv, benzi, etc). Imprejmuirea: Structura împrejmuirii este realizată cu stâlpi metalici din țeava rectangulară zincata cu dimensiunea 100x50x4mm, înglobați în fundaţii de beton C 8/10 având dimensiunea 70x40x40cm și fixați cu prazn din oțel beton PC52 φ10 și plasă metalică împletită si zincată. Rigi
- Număr anunț
- DA25254820
- Autoritate contractantă
- Comuna Largu (Primaria Comunei Largu) (CUI 3724393)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212221-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.153 RON
- Valoare atribuită
- 265.153 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.