Atribuită Cumpărare directă

SAPUN

Număr anunț
DA25257421
Autoritate contractantă
PIETE PREST TEC SRL (CUI 31434115)
Furnizor / câștigător
VELTICOM SRL (CUI 16138850)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
569,66 RON
Valoare atribuită
569,66 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569,66 RON

din 569,66 RON estimat