Atribuită Cumpărare directă

registru spitalizare a3-100 file , FISA SPITALIZARE DE ZI A3 F/V, FACTURA A5 PERSONALIZATĂ, produsele sa fie insotite de certificate de calitate, marcaj ce, decl de conformitate

Număr anunț
DA25259223
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NOVACI (CUI 4666118)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI 2159860)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,22 RON
Valoare atribuită
271,22 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,22 RON

din 271,22 RON estimat