Atribuită
Cumpărare directă
Oferta asigurare RCA si CASCO: - RCA: Autoturism,Nr inmatriculare: TM95ZNT,Serie sasiu: TMBAG7NE2H0175794,Civ: L786516,Marca: SKODA,Model: OCTAVIA 1.6 TDI, PA: 654.58 RON, 12 LUNI/CITY INSURANCE - RCA: Autoturism,Nr inmatriculare: TM99ZNH,Serie sasiu: TMBAG7NE0H0176040,Civ: L786515,Marca: SKODA,Model: OCTAVIA 1.6 TDI, PA: 770.09 RON, 12 LUNI/CITY INSURANCE - CASCO: Autoturism,Nr inmatriculare: TM95ZNT,Serie sasiu: TMBAG7NE2H0175794,Civ: L786516,Marca: SKODA,Model: OCTAVIA 1.6 TDI, SA: 11.297 EUR, 12 LUNI, PA: 2345.88 LEI/GENERALI; - CASCO: Autoturism,Nr inmatriculare: TM99ZNH,Serie sasiu: TMBAG7NE0H0176040,Civ: L786515,Marca: SKODA,Model: OCTAVIA 1.6 TDI, SA: 11.297 EUR, PA: 2345.88 LEI/GENERALI TOTAL PA: 6.116,43 LEI
- Număr anunț
- DA25257951
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.116,43 RON
- Valoare atribuită
- 6.116,43 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.