Atribuită
Cumpărare directă
Laptop AsusPro P5440FA-BM0138R - cf. oferta 105 / 24.02.2020 la ADV1131061 14 FHD (1920x1080), Anti-glare (mat), 120Hz, deschidere lid 180 grade; Intel Core i5-8265U (6M Cache, up to 3.90 GHz), video integrat Intel UHD Graphics 630, RAM 8GB DDR4 (onboard), 1 slot liber, suporta maxim 16GB RAM, SSD 512GB M.2 + slot SATA3, SD card reader, NO ODD, Built-in speaker, Built-in array microphone, HD Webcam, NO LAN (adaptor USB3-LAN inclus), WLAN 802.11ac (2x2) Dual Band, Bluetooth 4.2, FingerPrint Reader; Porturi: 1x USB3.1 Type A Gen1 / 1x USB3.1 Type A Gen2 (w Quick Charge) / 1x USB3.1 Type C Gen 1 / 1x HDMI 1.4 / 1x Audio Combo Jack; Adaptor 65W, Baterie 3 celule Li-Ion 50Whr, Autonomie pana la 10 ore, Tastatura Chiclet 285mm with 19.05mm full size key pitch, iluminata; Culoare Slab Grey, Greutate 1.26Kg, Dimensiuni 326x229x10.1~18.5mm (WxDxH); Securitate: TPM, HDD User Password Protection and Security, BIOS Booting User Password Protection, Computrace ready from BIOS; Certificari: FCC Compliance, BSMI, CCC, GOST-R, CB, EPEAT, Energy Star, RoHS; Software: ASUS Business Manager, Windows 10 Professional, Includes 1 month Trial for New Microsoft Office 365 Customers, Accesorii: TYPE C TO VGA Cable, Garantie 3 ani !!!
- Număr anunț
- DA25250818
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.299 RON
- Valoare atribuită
- 3.299 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.