Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere Excavator cu senile: 60 ore Transport local cu autobasculanta: 30 ore Inchiriere Autogreder: 24 ore

Număr anunț
DA25257990
Autoritate contractantă
COMUNA PISCU (CONSILIUL LOCAL PISCU) (CUI 3127018)
Furnizor / câștigător
NOVOPROM S.R.L. (CUI 15387275)
Cod CPV
45520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.200 RON
Valoare atribuită
22.200 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.200 RON

din 22.200 RON estimat