Atribuită
Cumpărare directă
Telefon Smartphone: - marime display 6,2 inch - densitate pixeli 271 ppi Touchscreen Capacitive - procesor frecventa 1600+1350MHz Nuclee octa core Chipset Exynos, model Chipset 7884 GPU - memorie interna flash 32 GB RAM 2GB - camera foto, GPS, Sistem de operare Android OS
- Număr anunț
- DA25193269
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,64 RON
- Valoare atribuită
- 598,64 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.