Atribuită Cumpărare directă

pachet de alimente 3,013 SPEC. PIEPT PUI KG 10 OLYMPIA BORS 1L 5 RAURENI ZARZAVAT CI. 700G 3,885 OASE GARF NAT.CONG.KG 3,160 CARNE TOCATA PORC CONG.KG 3,500 SLG SUNCA PULPA PORC EXTRA KG 1 SELGROS ZAHAR 1KG 5,594 TELINA RO KG C.I VRAC 3 OLY.PASTA TOMATE 24% 800G 5,040 CEAPA GALBENA AT KG CI 20 ZUZU IAURT 3% 140G 2,488 BACIUL TELEMEA VACA KG 1 AROVIT GEM VISINE 20G 19,480 VARZA ALBA GR KG C.I 3 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BUC. 10 ELIO MAZARE VERDE 800G 1 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG 1 MOARA A.GRIS 500G 2 TPS MIERE POLIFLORA 48X20G 5 BELIN STAND.FR.PAD20X2G 1 PAMBAC SCOICI 5KG 4 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L 14 B.SCAN.PATE BUCEGI PO120G 5,380 MORCOVI RO KG CI 5 CONSERVF.ZARZ.CIO700G 3 MAGGI CONDIM.LEGUME200G 21,640 JUMAT.POST.PUI.CG.BAX KG 3,498 CABANOS KG 3 OLYMPUS BRANZA DE VACI 6% 1KG 20,180 MERE IDARED PL KG CI 1 HELGA UNT 82% 100X10G 10 HELGA LAPTE UHT 1,5% 1L 2 CARTOFI ALBI RO.10KG BUC C.I 2 TPS FASOLE ALBA 1KG 2,480 SALAM DE VARA KG 3 SIM SMANTANA 12% 900G 6, pachet de curatenie 1 ONDA HART.IG.2STR40BUC 10 WIPE OUT SAP.L.PIERS500ML 5 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8BUC

Număr anunț
DA25188434
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.265,46 RON
Valoare atribuită
1.265,46 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.265,46 RON

din 1.265,46 RON estimat