Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII SI INTRETINERE conform ANUNT ADV 1133972, contine : BROASCA INGR.43X90MM FARA CS ALB YALE BUC 10* 23,00, SURUB 212/35 (1000BUC/CUT) CUT 1* 20,00, SURUB 212/25 (1000BUC/CUT) CUT 1* 20,00, CM17 ADEZIV CERESIT FLEX.INT/EXT 25KG BAG 10* 54,00, CT127 GLET INT DE FINISARE 20KG BUC 20* 31,55, VAR PASTA PUNGA 5 KG BUC 200 *4,60 BIDINEA 170X70MM FIR PLASTIC BUC 15* 5,86 , OSB 3 10MM(2.5X1.25) BUC 8* 35,00, CE33 CERESIT ALB 5KG BUC 10 *14,60, URINAR LAOS BUC 1* 85,00

Număr anunț
DA25251093
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
39200000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.959,90 RON
Valoare atribuită
2.959,90 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
12.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.959,90 RON

din 2.959,90 RON estimat