Atribuită Cumpărare directă

1.Plic C6 alb, 114x162mm,70g/mp, lipire siliconica - 300 BUC 2.Plic C5 alb, 162x229mm, 80g/mp, lipire siliconica - 200 BUC 3.Agrafe 50mm, 100 buc/cutie - 10 CUTII 4.Post-it 76x76mm, 100 file , galben - 3 BUC 5.SFOARA CANEPA/IUTA 100GR - 2 BUC 6.Elastice bani diverse culori,diametru 70mm ,100 grame - 1 CUT/PUNGA 7.Pix fara mecanism Pensan Triball BallPoint Pen 1.0mm - 50 BUC 8. Folie protectie documente A4, deschidere sus, cristal, 50 microni, 100buc/set, Noki - 2 SETURI 9. Agrafe 28mm, 100 buc/cutie - 15 CUT 10. Capse 24/6 , aramii, 55 microni, 1000/cutie, Epene - 12 CUT 11. Cub alb 9 x 9 cm , hartie 60 grame, 500 coli/cub, B4U - 4 BUC 12. Registru A4, 70g/mp, 100 file, matematica/dictando, coperta din carton - 1 BUC - DICTANDO! 13.Fluid corector pe baza de apa, cu pensula, 20ml, Kores - 2 BUC 14. DOSAR CU SINA CARTON ALB - 100 BUC 15. Dosar carton de incopciat alb 1/1 - 20 BUC 16. DVD-R 4.7GB 16x EVOffice/Maxell - 30 BUC 17. Dosar plastic cu sina A4 si 2 perforatii albastre - 50 BUC 18.Banda adeziva transparenta 19mmx33m - 2 BUC

Număr anunț
DA25210576
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR GALATI (CUI 22208054)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
237,69 RON
Valoare atribuită
237,69 RON
Data publicării
05.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

237,69 RON

din 237,69 RON estimat