Atribuită Cumpărare directă

1. SR EN ISO 7887:2012 Calitatea apei . Examinarea si determinarea culorii Limba romana - 1 exemplar - 88.24 lei fara TVA 2. SR EN 1622:2007 Calitatea apei . Determinarea pragului de miros (TON) si a pragului de gust (TFN) Limba romana - 1 exemplar - 101.88 lei fara TVA 3. Taxe postale - POSTA ROMANA - 10.34 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii

Număr anunț
DA25194994
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
72330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,46 RON
Valoare atribuită
200,46 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,46 RON

din 200,46 RON estimat