Atribuită Cumpărare directă

Lipici solid 40 gr. - 2 bucati x 5,90 lei Pix cu mecanism - 15 bucati x 1,20 lei Plic perna aer – bule antisoc H18 290 x 370mm - 200 bucati x 1,60 lei

Număr anunț
DA25253732
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,80 RON
Valoare atribuită
349,80 RON
Data publicării
11.03.2020 00:00
Data finalizării
11.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,80 RON

din 349,80 RON estimat