Atribuită
Cumpărare directă
Format A4 FUNCTII Imprimanta DA Copiator DA Scanner DA Fax DA Alte functii Copiere Duplex IMPRIMANTA Tehnologie Laser Mod tiparire Monocrom Viteza de printare alb/negru 36 ppm Rezolutie la printare (dpi) 1200 x 600 Prima pagina (s) 8.5 Memorie RAM standard (MB) 128 Procesor (MHz) StarSapphire 400MHz Interfata USB si RJ-45 COPIATOR Viteza de copiere 36 ppm SCANNER Rezolutie scanner 1200x1200 dpi CONSUMABILE Tip consumabil Cartus Toner Consumabile TN-3380 Toner Cartridge - 8KD R-3300 Drum Unit - 30k Alimentare hartie 250 coli
- Număr anunț
- DA25255383
- Autoritate contractantă
- COMUNA SENDRICENI (PRIMARIA COMUNEI SENDRICENI) (CUI 3571575)
- Furnizor / câștigător
- S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.349 RON
- Valoare atribuită
- 1.349 RON
- Data publicării
- 11.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.