Atribuită
Cumpărare directă
Primirea la Depozitul Ecologic din cadrul Centrului de Management Integrat al Deseurilor-Costinesti, a urmatoarelor tipuri de deseuri colectate in perioada 01.03.2020-31.12.2020 din Aria Unitatii Administrativ Teritoriale Costinesti: Deseuri stradale (cod 20.03.03) cantitate estimata 150 to la tariful de 81,00 ron/to fara tva Deseuri verzi biodegradabile (cod 20.02.01) cantitate estimata de 350 to la tariful de 81,00 ron/to fara tva Deseuri din constructii si demolari (cod 17.01.07) cantitate estimata de 930 to la tariful de 100,00 ron/to fara tva Valoarea estimata a contractului este de (150 to X 81,00 ron/to)+(350 to X 81,00 ron/to)+(930 to X 100,00 Ron/to)=133.500,00 Ron fara tva
- Număr anunț
- DA25192994
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Gospodarie Comunala si prestari servicii destinate protectiei populatiei Costinesti (CUI 14232701)
- Furnizor / câștigător
- IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI 24342060)
- Cod CPV
- 90510000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133.500 RON
- Valoare atribuită
- 133.500 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.