Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE DILUANT VOPSEA 0,9L 44 BUC 5,8RON ADEZIV CM 11 25 KG\SAC 22 BUC 28 RON VOPSEA EMAIL NEGRU ROST 5 KG 11 BUC 49,15 RON VOPSEA DANKE TURBO 25 KG - AMORSA 4L 18 BUC 70,8 RON AMORSA ANTIMUCEGAI DANKE 10 L 4 BUC 30,8 RON VOPSEA EMAIL ALBA ROST 5 KG 22 BUC 49,15

Număr anunț
DA25187209
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.890,75 RON
Valoare atribuită
3.890,75 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.890,75 RON

din 3.890,75 RON estimat