Atribuită
Cumpărare directă
ACE PROFESSIONAL INALBITOR 4L-30 DOMESTOS ATLANTIC 1L-10 DOMESTOS PINE 1L-10 IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL VERDE 1L-40 SANO FLOOR FRESH HOME LUXURY HOTEL 4L-3 NUFAR DETARTRANT ODORIZANT 750ML-16 SUMA PASTILE DEZINFECTANTE 300BUCATI-1 NUFAR PT FAIANTA 1L-16 EPACK MANUSI MENAJ MASURA L-12 SANO SUSHI CLOTH LAVETE USCATE UNIVERSALE 40BUC-6 FINO SACI GUNOI 60L 20BUC-200 FINO PUNGI PENTRU GUNOI 120L 10BUCATI-200 PROSOP V FOLD 2 STRATURI 5X200BUC-15 EMEKA HARTIE IGIENICA MOUNTAIN FRESH 3STR 16ROLE-2 PAPELY OFFICE H.IG. 32ROLE-8 WIPE OUT SAPUN LICHID PIERSICI 1L-20 JASOL SAPUN LICHID 5L-8 ANA ALCOOL SANITAR 70% 1L-18
- Număr anunț
- DA25210697
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.37 CONSTANTA (CUI 4301391)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.324,32 RON
- Valoare atribuită
- 4.324,32 RON
- Data publicării
- 05.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.