Atribuită
Cumpărare directă
AGR BANDA AD TRANSP/48MMX SE 1 DRB BANDA AD 12MMX33M/SET IF 1 SCR BANDA ADEZ.19MMX33M IF 1 ICO RADIERA OVALA 2BUC/SE IF 1 MP CAPSE 24/6,1000BUC/CUT SE 2 RAP PERFOR METAL 25 COL/ BU 2 KOR BURETIERA CU GEL 15 M BU 1 PGN TEXTMARKER 4 CULORI/S SE 8 ICO CREION GRAFIT HB/4 BU IF 3 MAP LUPA 75MM BU 1 RTC DOSAR PP PERF/25 BUC BU 8 HER SUPORT DOS.CART.COLOR BU 5 RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/7 BU 4 RTC BIBL.PP LUX NEG A4/7 BU 4 RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/7 BU 2
- Număr anunț
- DA25194566
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342,59 RON
- Valoare atribuită
- 342,59 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.