Atribuită Cumpărare directă

GRESIE PORT.REC.KARTEPE BLACK 60X60 42 CUT PALET REUTILIZABIL EURO 120 x 80 1 BUC PLITA VITRO ZANUSSI ZEV6240FBA 2 BUC MASINA DE SPALAT VASE BOSCH SMV45AX00E 1 BUC TRANSPORT STANDARD ZONA D 1 AU

Număr anunț
DA25188214
Autoritate contractantă
COMUNA SARAIU (CUI 5874273)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.031,75 RON
Valoare atribuită
7.031,75 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.031,75 RON

din 7.031,75 RON estimat