Atribuită Cumpărare directă

DCI: PYRIDOXINUM Producator: ZENTIVA INTERNATIONAL A.S. HLOHOVEC SUCURSALA BUCURESTI Concentratie: 250mg/5ml Forma de prezentare: cut*5fiole Cota TVA: 9%

Număr anunț
DA25196170
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33642200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,56 RON
Valoare atribuită
210,56 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,56 RON

din 210,56 RON estimat