Atribuită Cumpărare directă

Servicii organizare evenimente ce includ prezenta artistului: Gelu Voicu cu taraf in data de 06.03.2020 pentru spectacol cu ocazia evenimentului - femeie de ziua ta .

Număr anunț
DA25188910
Autoritate contractantă
ORASUL GAESTI (CUI 4279774)
Furnizor / câștigător
GREEN HOUSE LAND (CUI 36351398)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat