Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie PFL/HDF melaminat cu urmatoarele dimensiuni: grosime= min. 2,5 mm; lungime= min. 2800 mm; latime= min. 2000 mm; culoare= wenge. (20 buc.- 1 buc= 5,796 mp) Achizitie bara ovala pentru sustinerea hainelor in dulap cu urmatoarele caracteristici: material=metal cromat; lungime= min. 2,5 ml (60 buc.)
- Număr anunț
- DA25189848
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44191400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.355,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.355,60 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.