Atribuită
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde Samsung MG23K3515AK/OL, 23l, 800W, Grill, Negru. Caracteristici: capacitate: 15 litri- 23 litri, putere cuptor: 800W, trepte putere: 6, panou comanda: digital, culoare: negru, suport: rotund, material interior: ceramica, dimensiuni: latime=48,9 cm / adancime =37,4cm / inaltime= 27,5cm / greutate=12 kg, deschidere usa: stanga, tip incastrare: standard.
- Număr anunț
- DA25191416
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39711362-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378,98 RON
- Valoare atribuită
- 378,98 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.