Atribuită Cumpărare directă

Varfuri ep T.I.P.S Motion as safeRack tips (pentru statia de pipetare epMotion) 300 microl-960 buc

Număr anunț
DA25198098
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,07 RON
Valoare atribuită
483,07 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
06.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,07 RON

din 483,07 RON estimat