Atribuită Cumpărare directă

Cartofi, Banane, Lamai, Varza, Pere, Ardei, Pastarnac, Patrunjel Rad. Patrunjel verde, Telina, Morcov, Bors.

Număr anunț
DA25196292
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA (CUI 29157233)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
15310000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
939,23 RON
Valoare atribuită
939,23 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
10.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

939,23 RON

din 939,23 RON estimat