Atribuită Cumpărare directă

cutii depozitare pvc 20L.Cu maner si capace diverse culori.Din plastic rezistent Rola colant pachet de 250 buc.1 strat.Servetele de culoare alba sau verde.

Număr anunț
DA25194377
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
44617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.140 RON
Valoare atribuită
5.140 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.140 RON

din 5.140 RON estimat