Atribuită Cumpărare directă

Set lenjerie de pat 100% bumbac de calitate superioara , setul contine cearceaf, husa perna si husa pilota diverse culori si marimi

Număr anunț
DA25193758
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA (CUI 5021730)
Furnizor / câștigător
MAXIMOD S.R.L. (CUI 5799589)
Cod CPV
19200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.750 RON
Valoare atribuită
113.750 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113.750 RON

din 113.750 RON estimat