Atribuită Cumpărare directă

PLIC C4 ALB SILICONIC CU FEREASTRA ,90G PERSONALIZAT CONFORM MODEL Achizitia se va face in baza contractului nr. 1526/21.02.2020.

Număr anunț
DA25191977
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30199230-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.291,50 RON
Valoare atribuită
1.291,50 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.291,50 RON

din 1.291,50 RON estimat