Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare REGISTRE AGRICOL 2020-2024 50 gospodarii PENTRU UAT COMUNA MIRONEASA, JUDETUL IASI.

Număr anunț
DA25192177
Autoritate contractantă
COMUNA MIRONEASA (CUI 4540453)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.151,50 RON
Valoare atribuită
3.151,50 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.151,50 RON

din 3.151,50 RON estimat