Atribuită Cumpărare directă

Revizie tehnica la 1500 ore pentru 5 buldoexcavatoare JCB 3CX cu nr. de inmatriculare: B 12064; B 12065; B 12066; B 12067; B 12068, achizi'ionate in anul 2017.

Număr anunț
DA25187749
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.496,15 RON
Valoare atribuită
17.496,15 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.496,15 RON

din 17.496,15 RON estimat