Atribuită Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic, piele ecologică cu următoarele specificații tehnice: - tip: cu roți; - stil: modern; - material tapițerie: piele ecologică; - material spătar: piele ecologică; - tapițerie brațe: piele ecologică; - lățime șezut: 58 cm; - înălțime maximă șezut: 55 cm; - înălțime minimă șezut: 43 cm; - adâncime șezut: 68 cm; - înălțime ajustabilă: 105-120 cm; - greutate maximă admisă: 120 kg; - culoare: negru.

Număr anunț
DA25218827
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.347,03 RON
Valoare atribuită
2.347,03 RON
Data publicării
06.03.2020 00:00
Data finalizării
09.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.347,03 RON

din 2.347,03 RON estimat