Atribuită
Cumpărare directă
1.1 Microsoft Office Home and Business - contine Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Outlook, Microsoft OneNote - versiunea 2019 - platforma Windows, compatibil Windows 10 - arhitectura 32/64 biti - limba Engleza/Romana, multilanguage - licenta electronica - licenta valabila si in cazul mutarii programului pe alt calculator - licenta perpetua, fara data de expirare - retail - licenta de tip electronic. Pret fara TVA: 769,87 ron Livrare:in 1-5 zile.
- Număr anunț
- DA25192027
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 48900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 769,87 RON
- Valoare atribuită
- 769,87 RON
- Data publicării
- 04.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.