Atribuită Cumpărare directă

521/05.02.2020(RAR Alba) 3802N 1322 -24V 21W BEC SFERIC BA15S ECO /[10, 3801 1221-12V 35/35W BEC SIMETRIC .BA20D /[1], 6112 0912 - CURATITOR DE FRANE ECO R511 500 ML /[1]

Număr anunț
DA25196658
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
624 RON
Valoare atribuită
624 RON
Data publicării
04.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

624 RON

din 624 RON estimat